OFERTA

 

PROJEKT TRADYCYJNY  
PROJEKT ON-LINE

Wykonujemy projekty wnętrz nie tylko na terenie Lancashire, ale także w całej Wielkiej Brytanii i poza granicami. Po przesłaniu niezbędnej dokumentacji pomiarowej możemy wykonać wybrany projekt w oparciu o kontakt: telefoniczny, mailowy lub za pomocą innych komunikatorów. Finalna dokumentacja projektu wnętrz wysłana zostaje za pomocą poczty elektronicznej, tradycyjnej lub za pośrednictwem kuriera w zależności od preferencji Klienta.
 
 PROJEKT ON-LINE JEST ZNACZNIE TAŃSZY OD PROJEKTU TRADYCYJNEGO ponieważ nie zawiera:
 • Kosztów spotkań z projektantem.
 • Kosztów pomiarów pomieszczeń.
 • Kosztów nadzoru autorskiego.
 • Umożliwia kontakt klienta z projektantem w dowolnym niemal czasie bez wychodzenia z domu.
 
PROJEKT TRADYCYJNY JAK I PROJEKT ON-LINE ZAWIERAJĄ TRZY MOŻLIWOŚCI DO WYBORU:
              
PROJEKT FUNKCJONALNY
– Jest to forma projektu skierowana do osób, które chcą dokonać zmian w układzie funkcjonalno-przestrzennym jeszcze budowanych obiektów, istniejących domów, mieszkań czy lokali użytkowych. Projekt funkcjonalny jest jednocześnie pierwszym etapem kompleksowego projektu wnętrza.
Projekt zawiera:
 • Możliwe rozmieszczenie ścian działowych we wnętrzu(2-3 koncepcje).
 • Możliwe ustawienia mebli i sprzętów.
 • Tablica Moodboard
W wersji finalnej przedstawiony jest w formie rzutów, przy projekcie on-line zapisany i przesłany w formacie pdf.
Termin realizacji: od 5-10 dni roboczych roboczych w zależności od ilości pomieszczeń do zaprojektowania.

Forma płatności: Zadatek 30% wartości projektu w dniu podpisania umowy, końcowa ostatnia wpłata  przed wysłaniem lub odbiorem projektu finalnego.
 Projekt tradycyjny płatne oddzielnie:(opcjonalnie) inwentaryzacja, koszty dojazdu dalsze niż 10 mil od BB11 5LH
 
PROJEKT KONCEPCYJNY
 • Możliwe rozmieszczenie ścian działowych we wnętrzu(2-3 koncepcje).
 • Możliwe ustawienia mebli i sprzętów.
 • Wykonanie wizualizacji 3D(2 koncepcje kolorostyczne).
 • Propozycję rozwiązań materiałowo kolorystycznych.
 • Propozycji wyposażenia wnętrza.
 W wersji finalnej klient otrzymuje projekt końcowy: przy projekcie on-line zapisany i przesłany w formacie jpg wizualizacje i formacie pdf rysunki techniczne wraz z opisami.
Termin realizacji: 10-20 dni roboczych roboczych w zależności od ilości pomieszczeń do zaprojektowania.
Forma płatności: Zadatek 40% wartości projektu w dniu podpisania umowy, II wpłata po wysłaniu wizualizacji, końcowa zapłata przed wysłaniem lub odbiorem projektu finalnego.
 Projekt tradycyjny płatne oddzielnie: inwentaryzacja, wizyty z projektantem w sklepach, spotkania z projektantem, wizyty nadzoru autorskiego, koszty dojazdu dalsze niż 10 mil od BB11 5LH.
 
PROJEKT KOMPLEKSOWY 
 • Możliwe rozmieszczenie ścian działowych we wnętrzu(2-3 koncepcje).
 • Możliwe ustawienia mebli i sprzętów.
 • Wykonanie wizualizacji 3D(2 koncepcje kolorostyczne).
 • Propozycję rozwiązań materiałowo kolorystycznych.
 • Propozycji wyposażenia wnętrza.
 • Wykonanie szczegółowej dokumentacji technicznej.
Klient otrzymuje rysunki techniczne:
 • Projektowane ściany, wyburzenia ścian
 • Układ podłóg
 • Układ sufitów podwieszanych
 • Punkty instalacji elektrycznej
 • Punkty wodno-kanalizacyjne
 • Przekroje, widoki ścian
 • Rysunki techniczne projektowanych mebli, kominka, rysunki detali itp.
 • Kolorystykę wybraną w systemie NCS lub wybraną ze wzorników konkretnych firm.
W wersji finalnej klient otrzymuje projekt końcowy: przy projekcie on-line zapisany i przesłany w formacie jpg wizualizacje, formacie pdf rysunki techniczne wraz z  opisami.
Termin realizacji: 15-30 dni roboczych w zależności od ilości pomieszczeń do zaprojektowania. 
Forma płatności: Zadatek 40% wartości projektu w dniu podpisania umowy, II wpłata po wysłaniu wizualizacji, końcowa zapłata  przed wysłaniem lub odbiorem projektu finalnego.
 Projekt tradycyjny płatne oddzielnie: inwentaryzacja, wizyty z projektantem w sklepach, spotkania z projektantem, wizyty nadzoru autorskiego.

 
DOKŁADNA WYCENA WYBRANEGO RODZAJU PROJEKTU MOŻE ZOSTAĆ PODANA PO SZCZEGÓŁOWYM ZAPOZNANIU SIĘ Z ZAKRESEM PRAC I POZIOMEM PRACOCHŁONNOŚCI PROJEKTU.
    
 
 POZOSTAŁA OFERTA

KOSZTORYSOWANIE
(Tylko przy usłudze"Realizacja pod klucz")
Jednocześnie z dokumentacją techniczną(tylko przy projekcie "Realizacja pod klucz") przygotowujemy szczegółowy wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji projektu. Zestawienie materiałowo-kosztowe zawiera także wycenę wykonania wszelkich prac jak i indywidualnie zaprojektowanych elementów wyposażenia, w tym mebli, przygotowaną przez sprawdzonych współpraujcych z naszą pracownią wykonawców.

NADZÓR AUTORSKI 
– polega na wizytach na budowie, celem czuwania nad realizacją projektowanych wnętrz oraz na rozwiazywaniu nieprzewidzianych problemów wykonawczych pojawiających się w trakcie prac. Nadzór obejmuje wszystkie prace niezbędne do wykonania projektu. Ilość wizyt ustalana jest indywidualnie przy podpisaniu umowy o nadzorze autorskim.
Dokładna wycena ustalana indywidualnie.

"REALIZACJA POD KLUCZ"-
oferta ta stanowi rozszerzony nadzór autorski i jest formą przejęcia w imieniu Inwestora nadzoru prac realizacyjnych. Skierowana jest do osób, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą osobiście uczestniczyć w procesie realizacji.
Dokładna wycena ustalana indywidualnie.

KONSULTACJE- 
oferta ta stanowi propozycje dla osób, które nie potrzebują usługi projektowej, a jedynie porady w zakresie doboru kolorystyki, materiałów wykończeniowych, wyposażenia wnętrz, dekoracji oraz zmiany funkcji poszczególnych pomieszczeń.
Dokładna wycena ustalana indywidualnie.


HOME STAGING
- to usługa skutecznego i profesjonalnego przygotowania 
nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu w myśl zasady „liczy się pierwsze wrażenie”. Usługa ta skierowana jest do sprzedających, wynajmujących, do agencji nieruchomości oraz Developerów. W ofercie naszej pracowni posiadamy dwa warianty usługi:
I.KONSULTACJE
- wizyta w miejscu planowanej inwestycji, przeprowadzenie oceny stanu wnętrza oraz analizy możliwości zmian. Efekt końcowy to przekazanie przygotowanej listy zadań do realizacji. 
II.KONSULTACJE + PEŁNA REALIZACJA 
- wizyta w miejscu planowanej inwestycji, przeprowadzenie oceny stanu wnętrza oraz analizy możliwości zmian. Efekt końcowy to przekazanie przygotowanej listy zadań do realizacji. Kolejnym etapem jest realizacja zadań z listy, czyli czuwanie nad ekipą remontową, zakupami i wszystkim co niezbędne do zakończenia prac zgodnie z ustalonym budżetem. Finalna stylizacja wnętrza.
Dokładna wycena ustalana indywidualnie.

ODNAWIANIE MEBLI -
zajmujemy się stylizacją mebli, odnawiamy, postarzamy lub całkowicie zmieniamy wygląd mebla. Możemy dostosować wygląd mebli do reszty wystroju mieszkania. Metamorfozy wykonujemy na każdym typie mebli niezależnie od materiału z jakiego są wykonane. 
Dokładna wycena może zostać podana po szczegółowym zapoznaniu się z zakresem prac i poziomem ich pracochłonności.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Znajdź nas na Facebooku
Powered by Kopage